Levelet olvasó lány. Színezett rézmetszet, jelzés nélkül. Dekoratív, ü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/Levelet-olvaso-lany-Szinezett-rezmetszet-jelzes-nelkul-Dekorativ-uvegezett-serult-fa~II2637986
2637986
10852
418
Engravings
Beschreibung: Levelet olvasó lány. Színezett rézmetszet, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 27x20,5 cm
: karap_norbert