10440.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
132,63 EUR, 142,86 USD
XVIII. vagy XIX. sz. japán művész munkája: Szamurájok harca (toba-e karikatúra rajz). Tus, akvarell, papír. Papírra kasírozva. Korábban egy másik lapon is rögzítve, amelyen további német nyelvű feliratok. 12×17 cm