10501.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 500 HUF
20,27 EUR, 22,06 USD
VM monogram (?) jelzéssel: Profán ikon, 1968. Vegyes technika, applikáció, farost. Sérült. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 60×50 cm