10480.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
TL jelzéssel, feltehetően XIX. sz. végén/XX. sz. elején működött festő: Vitorlások a távolban. Olaj, fa. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 11,5x18,5 cm