10496.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Szatmári Lajos 1950 Gyula (József?) jelzéssel: Női portré, pasztell, velúrpapír, üvegezett kopott fakeretben, 34x25cm