10621.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Olvashatatlan monogrammal: Virág csendélet, 1970. Akvarell, papír, 22x17,5cm, üvegezett fakeretben.