10610.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Félix Dzerzsinszkij arcképe. Szén, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 42x42 cm