10639.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti város (Németország?). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 22,5×17 cm