10603.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Halasi szélmalom. Linómetszet, papír, jelzett, sérült, foltos, kartonra kasírozva, 29×41 cm