10601.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Monotípia, papír. Üvegezett, sérült fa keretben, 39,5×24,5 cm