10599.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan (Sándor Antal?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, sérült Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30x49 cm.