10438.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
Olvashatatlan (K...) monogrammal, feltehetően 1900 körül működött festő: Kislány portréja (kétoldalas mű, hátoldalon balerina, vázlat). Olaj, rétegelt lemez. Dekoratív, sérült fakeretben. 44,5x34,5 cm.