10614.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan (... Horváth) jelzéssel: Portré, 1955. Olaj, vászon, sérült. 60×50 cm