10560.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Meggyes jelzéssel: Táj, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 9×9,5 cm