10565.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
MT jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Olaj, karton. 31x23,5 cm. Dekoratív, üvegezettfakeretben.