10482.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
900 HUF
2,43 EUR, 2,65 USD
LM 2002 jelzéssel: Csendélet kerámiákkal. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 26,5×42,5 cm