10450.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Kelemen Gy (?) jelzéssel: Tabán, Árok u. 48, 1929. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 20×30 cm.