Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
6 500HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar művész: Jelmezterv (hölgy). Akvarell, ceruza, papír, üvegezett keretben. 42×28 cm.