10442.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz közepén/második felében működött magyar festő (Szőnyi István tanítványa?): Lány virággal. Olaj, rétegelt falemez. Kissé sérült. 60x50 cm.