10456.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. eleje: Gitározó fiú. Lavírozott tus, papír, 26x32cm, üvegezett fakeretben