10706.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. végén/XX. sz. elején működött festő: Isten báránya, triptichon. Olaj, karton. Biedermeier stílusú, antik üvegezett fa keretben. 44x19x3 cm