10461.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül, feltehetően 1880-1910 körül működött festő alkotása: János evangéliuma. Akvarell, tus, papír. Üvegezett, dekoratív, kitámasztható fém keretben, 33,5x20 cm