10693.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Pipázó és újságolvasó. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült keretben, 25x36 cm