10774.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül: Hazafelé. Olaj, fa. Bal alsó sarkában kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 29×14,5 cm.