10687.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Jelzés nélkül, Edvard Munch után: Sikoly. Olaj, vászon. Kissé sérült, 35x25,5 cm