10712.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
17 000 HUF
45,95 EUR, 50,00 USD
Jelzés nélkül: Arató menyecske. Olaj, vászon. Díszes, kopott, kissé sérült fa keretben, 75x55 cm