10730.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Alpesi táj sétálókkal. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 22x30 cm