10567.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Gyurkovits jelzéssel: Rabbi. Olaj, műanyag lemez, kopott fakeretben. 9,5x8cm