10562.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Egry József jelzéssel: Ladikok. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 24,5x31 cm