10526.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Berkes Gyula 945 jelzéssel: Téli házak. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos, szakadt 29x42 cm