10541.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Bereczky Vilmos jelzéssel: Balatoni tájkép. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 16x19,5 cm