10579.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Balla Béla jelzéssel: Rőzsegordó. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 49,5x59,5 cm