10503.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 500 HUF
14,86 EUR, 16,18 USD
Balla B jelzéssel: Tanya. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 14,5x23,5 cm