Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
12 000HUF 32,43EUR, 35,29USD
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Ács I 1928 jelzéssel: Naplemente. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 50×70 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.