Szüle Péter (1886-1944): Olvasó hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szule-Peter-1886-1944-Olvaso-holgy-portreja-Olaj-vaszon-jelzett-Restauralt-Dekorativ~II2602294
2602294
10379
418
38000
Beschreibung: Szüle Péter (1886-1944): Olvasó hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált. Dekoratív fakeretben, 60×50 cm.
: tm