Sárdy Brutus (1892-1970): Ősz a hegyekben. Olaj, vászon, kartonon. Jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Sardy-Brutus-1892-1970-Osz-a-hegyekben-Olaj-vaszon-kartonon-Jelzett-Hatoldalan-torede~II2637400
2637400
10337
418
Beschreibung: Sárdy Brutus (1892-1970): Ősz a hegyekben. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Hátoldalán töredékes Műcsarnok, Bp. kiállítási raglappal, Generalart címkével és Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. 19,5x28 cm.
: karap_norbert