10316. 418. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 200 HUF
0 HUF
Reich Gábor (1951-): Tél. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.E. II./V. számozással. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 19×14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm