Prihoda István (1891-1956): Az országos Testnevelési tanács emléklapja... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Prihoda-Istvan-1891-1956-Az-orszagos-Testnevelesi-tanacs-emleklapja-a-rezkarc-51x-40-cm-Jel~II2639759
2639759
10303
418
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Prihoda István (1891-1956): Az országos Testnevelési tanács emléklapja a rézkarc 51x 40 cm Jelzett a nyomaton Feltekerve.
: pk