Papp Tibor (1936-2018): Képvers. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Papp-Tibor-1936-2018-Kepvers-Szitanyomat-papir-Jelzett-Muveszpeldany-EA-jelzessel-C3~II2615042
2615042
10295
418
26000
Rufpreis:
26 000 HUF 70,27 EUR , 76,47 USD
Beschreibung: Papp Tibor (1936-2018): Képvers. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 45,5x36 cm