Mannheim Róza (1880-1965): Kalapos hölgy. Ceruza, akvarell, papír, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Mannheim-Roza-1880-1965-Kalapos-holgy-Ceruza-akvarell-papir-jelzett-lap-szele-serult-~II2630225
2630225
10246
418
4600
Rufpreis:
4 600 HUF 12,43 EUR , 13,53 USD
Beschreibung: Mannheim Róza (1880-1965): Kalapos hölgy. Ceruza, akvarell, papír, jelzett, lap széle sérült, kissé foltos, 34×24 cm
: ekb