Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Alföldi fények. Olaj, vászon, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kasznar-Ring-Jeno-1875-1945-Alfoldi-fenyek-Olaj-vaszon-jelzett-javitott-Dekorativ-sC3~II2599619
2599619
10183
418
32000
Rufpreis:
32 000 HUF 86,49 EUR , 94,12 USD
Beschreibung: Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Alföldi fények. Olaj, vászon, jelzett, javított. Dekoratív, sérült fakeretben, 35×50 cm
: pk