Hénel Gusztáv (1887-1966): Hegyvidék. Akvarell, papír, jelzett. Üvegez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Henel-Gusztav-1887-1966-Hegyvidek-Akvarell-papir-jelzett-Uvegezett-fa-keretben-Hatolda~II2612554
2612554
10137
418
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Hénel Gusztáv (1887-1966): Hegyvidék. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán kocsi tanulmány. 19×28,5 cm
: nagy_andras