Gross Arnold (1929-2015): Varázsfüvek, madarak. Színes rézkarc, papír.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gross-Arnold-1929-2015-Varazsfuvek-madarak-Szines-rezkarc-papir-Jelzett-12x7-cm-Uvege~II2628184
2628184
10118
418
70000
Beschreibung: Gross Arnold (1929-2015): Varázsfüvek, madarak. Színes rézkarc, papír. Jelzett. 12x7 cm. Üvegezett fém keretben.
: nagy_andras