Glock Klára (1896-1966): Lányok népviseletben. Akvarell, ceruza, papír... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Glock-Klara-1896-1966-Lanyok-nepviseletben-Akvarell-ceruza-papir-Jelzett-Serult-Uveg~II2636177
2636177
10114
418
Beschreibung: Glock Klára (1896-1966): Lányok népviseletben. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Sérült. Üvegezett, sérült fakeretben, 24×18 cm
: pk