11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Alföldi táj. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Lap széle kissé sérült. 25x33,5 cm