10016. 418. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Bari Árpád (1953- ): Tavaszi metafora 1985, színes szitanyomat, papír, jelzett, számozott (88/300), üvegezett fa keretben, 44×38,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván