Bácskay István (?-?), működött 1900 körül: Kairó (Cairo). Olaj, faleme... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bacskay-Istvan-mukodott-1900-korul-Kairo-Cairo-Olaj-falemez-Jelzett-Dekorativ~II2555978
2555978
10009
418
22000
Rufpreis:
22 000 HUF 59,46 EUR , 64,71 USD
Beschreibung: Bácskay István (?-?), működött 1900 körül: Kairó (Cairo). Olaj, falemez. Jelzett. Dekoratív, korabeli sérült fa keretben. 11x16 cm
: tm
Katalognummer: