Hubert Wilm (1887-1953): Ex libris GA Dirner. Rézkarc, papír, jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500003/Hubert-Wilm-1887-1953-Ex-libris-GA-Dirner-Rezkarc-papir-jelzett-Lap-tetejen-grafikat-nem-~II2640470
2640470
10799
418
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Hubert Wilm (1887-1953): Ex libris GA Dirner. Rézkarc, papír, jelzett. Lap tetején grafikát nem érintő szakadással.11,5x11 cm
: ekb