16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Boromisza Tibor (1880-1960): Ex libris Morvay Zsigmond (1910 körül). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 15x8 cm. Üvegezett fa keretben. Ritka!