13406.
418. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
cca 1900-1915 össz. 5 db nagyméretű csoportkép/tablófotó. 2 db militária témájú: Egyik Stern M. és Fia, erősen foltos; másik 1873-1913 Porosz Osztrák háború veteránjainak találkozóján készült csoportkép. További 3 db: Kozics/Pozsony, Szilárd Tódor,/Pozsony, és ismeretlen műteremből. Mind kartonon, részben sérült. 16x29,5 és 23,5x29,5 cm közötti méretekben